Imprezy integracyjne: kajaki dla firm, wieczory kawalerskie, panieńskie – Bory Tucholskie – Kajakiem przez Bory

Imprezy integracyjne


Szukasz pomysłu na imprezę? Świetnie trafiłeś! Integracja, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie... Robimy wszystko, czego dusza zapragnie 🙂 Wybierz rodzaj imprezy i zapoznaj się z proponowanymi przez nas scenariuszami. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz - bez obaw! Jesteśmy pełni optymizmu i wierzymy, że jeśli dasz nam kilka wskazówek, to zorganizujemy dla Ciebie najlepszą imprezę pod słońcem 🙂

Referencje naszych klientów


Masz wątpliwości, czy sprostamy Twoim oczekiwaniom? To oczywiste! Wiadomo, że kiedy coś organizujesz, chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i działamy w ten sposób, żebyś z organizacji swojej imprezy czerpał tylko radość i dobrą zabawę :). Na dowód tego, że jesteśmy warci zaufania wstawiamy kilka opinii naszych klientów - te same lub inne możesz znaleźć na naszym Facebook'u. To jak - wchodzisz w to? 🙂


Wojciech, lipiec 2021

"Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Patrycja odpowiedziała na wszystkie pytania i doradziła, która trasę wybrać. Płynęliśmy z trójka małych dzieci i ekipa, w miejscu startu, była przygotowana na różne rozwiązania (jeden kajak z trzema dostawkami, dwa kajaki). Ostatecznie płynęliśmy w jednym trasą Fojutowo - Zielonka (polecam). Na końcu złapał nas deszcz i wysłano do nas kierowcę z innej firmy, żebyśmy nie czekali. W drodze powrotnej przez nieporozumienie trafiliśmy do Woziwody, ale zostało nam to zrekompensowane kawą i lodami poczuliśmy się bardzo wyjątkowo i szczerze polecamy!"


Marcin, czerwiec 2021

"Serdecznie polecam! Od pierwszego kontaktu komunikacja z panią Patrycją przebiegała wzorowo i w miłej atmosferze. W odpowiedzi na zapytanie otrzymaliśmy cały wachlarz możliwości obejmujących kilka tras spływu, podział na etapy oraz szereg wariantów odnośnie transportu, noclegów i wyżywienia. Oferta była przy tym przedstawiona rzeczowo i jasno z niej wynikało ile i za co zapłacimy. Z wyborem nie zostaliśmy pozostawieni sami sobie w gąszczu opcji bowiem zawsze mogliśmy liczyć na poradę doskonale zorientowanej właścicielki. Na miejscu organizacja była perfekcyjna, timing doskonały a sprzęt świetnej jakości, nowy i czysty. Pani Patrycja i pan Łukasz elastycznie reagowali na zmiany wprowadzane przez nas na gorąco. Dzięki temu długi weekend w tym niełatwym czasie oznaczał dla nas cudowny relaks, z dala od stresu. Spędziliśmy pięć dni w serdecznej atmosferze czując się doskonale zaopiekowani. Pływam kajakiem regularnie od kilkunastu lat i uczestniczyłem w spływach na wielu rzekach Polski, również jako ich organizator. Przyjemność korzystania z usług równie profesjonalnej firmy prowadzonej przez tak życzliwe i kompetentne osoby zdarza się nader rzadko. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z usług Kajakiem przez Bory :)"


Bartek, lipiec 2018

"W poprzedni weekend organizowałem wyjazd całego działu. Oferta została przygotowana wg moich wymagań i oczekiwań. Bardzo elastyczne podejście do tematu i dopasowanie się do wymagań klienta gwarantuje państwu sukces w przyszłości 🙂 Generalnie wszystko przygotowane, dowiezione na czas, przemiły kontakt. W efekcie 100% zadowolenie uczestników i spełnienie ich oczekiwań. Tak trzymać, na pewno powrócimy :)"


Lila, czerwiec 2019

"W ubiegły weekend uczestniczyłam w spływie organizowanym przez Kajakiem przez bory. Pływamy już któryś raz i zawsze jest świetnie. Gorąco polecam - wszystko na czas, wedle naszych wymagań. Kajaki były czyste, kapoki dobrane odpowiednio do postury. Do tego wykupiliśmy opcję prowiantu i obiadu, a na koniec grilla. Wszystko było świeże i pyszne. Znajomi, którzy z nami płynęli, byli pozytywnie zaskoczeni, bo pierwszy raz spotkali się z tak fachową obsługą. Właściciele to złoci ludzie, bardzo się starają i dbają o klienta. Do zobaczenia kolejnym razem :)"


Przemek, czerwiec 2019

"Super kontakt z Panią Patrycją: przygotowanie różnych wariantów całego dnia (spływ, catering, noclegi, atrakcje dodatkowe). Kajaki nowe, miejsce noclegowe i catering (bardzo dobre jedzenie, zarówno mięsne jak i wege) w 100% zgodne potrzebami grupy. Byliśmy bardzo zadowoleni!"


Nadal się wahasz? Spokojnie - zadzwoń do nas i porozmawiaj z nami o swoich obawach. Jesteśmy zwolennikami szczerej i spokojnej rozmowy.

Wierzymy, że spektakularny efekt imprezy to owoc rzetelnej i pełnej zaufania współpracy :).

logo

L.P. Plichta Sp. z o.o.
ul. Łukowska 31e, 89-650 Czersk

NIP 555 212 28 50
Regon 383192824
KRS 0000783554


Kajakiem przez bory - wypożyczalnia, spływy, atrakcje w Borach Tucholskich

Projekt graficzny: Patrycja Plichta